Te ndryshme

Veturat më të mira të 2015-s [foto]

Shumë kompani kanë lajmëruar se do të lansojnë vetura të reja në vitin 2015.

audi

Kanë mbetur edhe disa kompani pa prezantuar akoma produktet e tyre, por pasi që Motor Show në Paris është afër pritet që këto kompani ta shfrytëzojnë atë konferencë për publikime të veturave.

Disa nga veturat më të mira që do të vijnë në vitin 2015 janë të listuara më poshtë.

Jaguar XE

Çmimi: 31 mijë euro

Në shitje: fillimi i 2015-s

Kjo veturë pritet të jetë më e rëndësishmja e Jaguarit ndër vite. Konsiderohet se mund të kalojë brendet gjermane sa i përket shitjeve.

Volvo XC90

Çmimi: 50 mijë euro

Në shitje: fillimi i 2015-s

Kjo veturë ende nuk është njoftuar zyrtarisht megjithatë kanë rrjedhur shumë fotografi të saj.

Mazda2

Lexoni më shumë për Mazda2

Mazda 2 e re do të jetë edhe bukuroshe edhe ekonomike

Çmimi: 15 mijë euro

Në shitje: fillimi i 2015-s

 

 

 

 

Honda Jazz

Çmimi: 17 mijë euro

Në shitje: fillimi i 2015-s

Kjo është gjenerata e tretë e Honda Jazzit dhe do të jetë ndryshim i madh nga super-mini i tanishëm.

Audi R8

Çmimi: 125 mijë euro

Në shitje: fillimi i 2015-s

Ford S-MAX

Lexoni më shumë për Ford S-MAX

Ford prezantoi S-MAX Vignale-n luksoz [foto]

Çmimi: 30 mijë euro

Në shitje: fillimi i 2015-s

 

 

 

 

Hyundai i20

Çmimi: 13 mijë euro

Në shitje: fillimi i 2015-s

Audi A4

Çmimi: 30 mijë euro

Në shitje: fillimi i 2015-s

Ford Edge

Çmimi: 33 mijë euro

Në shitje: 2015

Honda Civic Type-R

Lexoni më shumë për Honda Civic Type-R

Acura NSX dhe Honda Civic Type R prezantohen së bashku [foto]

Çmimi: 38 mijë euro

Në shitje: marsi i 2015-s

 

 

 

 

 

Ford Mondeo Vignale

Lexoni më shumë për Ford Mondeo Vignale

‘Ford’ do që të rrisë shitjet e saja në Evropë me modelin ‘Mondeo’

Çmimi: 38 mijë euro

Në shitje: fillimi i 2015-s

 

 

 

 

 

Alfa Romeo 4C Spider

Çmimi: 57 mijë euro

Në shitje: fillimi i 2015-s

Toyota FT-1

Çmimi: 58 mijë euro

Në shitje: vonë në 2015

Ford Mustang

Lexoni më shumë për Ford Mustangun

Fordi rikthehet me Mustangun e fuqishëm [foto]

Çmimi: 38 mijë euro

Në shitje: fillimi i 2015-s

 

 

 

 

 

Infiniti Q30

Çmimi: 20 mijë euro

Në shitje: pranvera 2015

Honda NSX

Lexoni më shumë për Honda NSX

Testohet super vetura Honda NSX

Çmimi: 125 mijë euro

Në shitje: mesi i vitit 2015

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button