Kronika

Vrau ish-dhëndrin/ Kapet menjëherë pas krimit Mexhit Picari

Njoftimi

Policia e Tiranes vë në pranga autorin e dyshuar të vrasjes së ndodhur pak më parë. Fale reagimit të menjëhershëm të Policisë dhe veprimeve të shpejta profesionale u bë e mundur kapja dhe arrestimi i autorit të ngjarjes, shtetasi Mexhit Picari. Menjëherë pas ngjarjes, Policia zhvilloi shumë kontrolle dhe pas informacioneve të marra u bë i mundur lokalizimi i vendndodhjes dhe kapja e autorit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button