Rajoni

Dogji flamurin shqiptar, arrestohet huligani serb Ivan Bogdanov

Ivan Bogdanovi, tifozi i flaktë i Cërvena Zvezdës është arrestuar në Koln të Gjermanisë. Pikërisht në Koln është vënë në pranga huligani serb, që njihet për veprimet e tij të tmerrshme që kanë ndodhur në Itali dhe në përballjen me Shqipërinë ne Beograd. Ai është arrestuar së bashku me disa tifozë të tjerë të Cërvena Zvezdës në qytetin gjerman, shkruan “The Sun”. Ndërsa gazeta gjermane Ekspres, shkruan se në Koln, janë arrestuar tetë tifoz serb të cilët gjenden në listën e 500 huliganëve potencial.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button