Politika

“Ishte e gjitha e jashtëzakonshme”/ Clinton largohet nga Shqipëria: Emri tjetër i Nju Jorkut është West Albania

Perfundon vizita zyrtare e ish presidentit amerian Bill Klinton ne Shqiperi. Rama dhe Klinton duken te perqafuar para ndarjes, ne aeroportin “Nene Tereza”,  teksa Rama ka zbardhur nje prej deklaratave te Presidentit te 42 te SHBA.
“Ishte e gjitha e jashtëzakonshme! Nuk do doja të ikja sot dhe po iki duke menduar se emri tjetër i Nju Jorkut është West Albania” – Bill Clinton

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Artikuj te ngjashem

Back to top button