Kronika

Mblidhet një grup i vogël qytetarësh jashtë parlamentit, mes tyre dhe Sali Lushaj

Teksa pritet të nisa seanca e parlamentit e para për këtë sesion të ri parlamentar, një grup i vogël qytetarësh është mbledhur jashtë parlamentit.
“Jemi në mbështetje të sovranitetin thonë ata.
Ndërkohë mes tyre shihet edhe Sali Lushaj , babai i reperit Stresi dhe njëkohësisht mbështetës i flaktë i Sali Berishës, i cili ost do të hyjë vetëm në parlament pasi një ditë më parë kreu i PD Lulzim Basha e përjashtoi atë nga grupi parlamentar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Artikuj te ngjashem

Back to top button