Politika

‘Syri bën gabim që pranon reklama nga Bana King’, Berisha kritikon të birin pse merr para nga trafiku i drogës: Nuk duhet pranuar!

Sali Berisha mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku u pyet nga moderatori Ylli Rakipi lidhur me kompaninë ‘Bana King’, e cila po hetohet për transport kokaine.

Rakipi i solli edhe një shembul se si televizioni ‘Syri’ i të birit, reklamën e kësaj kompanie e vendoste edhe kur ishte Berisha i ftuar.

Ai tha se “Syri”, prai i biri, bën shumë gabim që pranon reklama nga një kompani e cila është kapur disa me kokainë.

PyetjaNjë televizion që është afër jush edhe kur keni qenë ju në emision reklama e kompanisë ‘Bana King’ është vendosur poshtë jush. E kanë vendosur për hall të marrin noj lekë, dhe ti nuk flet dot?

BerishaSyri bën shumë gabim që pranon reklama nga kjo kompani që është e akuzuar dhe identifikuar për trafik kokaine. Qëndrimi im i prerë është se kjo nuk duhet pranuar dhe ata bëjnë shumë gabim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button