Kronika

Arben Ahmetaj: Po bëjnë reprezalje mbi familjen time!

Ish-zv.kryeministri Arben Ahmetajt, ka reaguar pasi SPAK ka kontrolluar banesat e familjarëve të tij.

Me anë të një postimi, ai thotë se sot është bërë reprezalja e radhës në familjen e tij, madje ironizon duke thënë se “pleqve iu janë marrë dhe celularët, në kërkim të provave për “inceneratorët”.

Në një postim në faqen e tij në Facebook, Ahmetaj shkruan:

“Sot u bë raprezalja e radhës në familjen time, nga mosha 82 vjeç e poshtë.

Madje pleqve iu janë marrë dhe celularët, në kërkim të provave për “inceneratorët”.

Ndërsa “spin doctor”/kontakt inceneratorësh, ka qarkulluar lajmin e rremë se qenkan transferuar 1,8 milionë euro…

Në vend të merren me fondet e inceneratorëve, merren me 1,8 milione euro imagjinarë.

Fake news e prodhuar në laboratorët e ortakërisë mediatike dhe jo vetëm, të inceneratorëve ….”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button