Politika

Berisha sulmon SPAK: Organizatë kriminale, nesër do marrë përgjigjen që meriton

Sali Berisha ka dalë sërish në konferencë për shtyp, për të sulmuar SPAK-un, pasi po e heton për aferën me klubin Partizani.

“Do i përgjigjemi siç e meriton”, ka thënë Berisha, duke mos thënë më shumë se çfarë parashikon të bëjë. Kjo përgjigje për Berishën do t’u jepet nesër, e ndërsa e ka quajtur SPAK edhe si një organizatë kriminale që po fsheh autorët e vërtetë të Inceneratorëve.

“SKAP-i do marrë një përgjigje nesër. Se ne nuk kishim reagimin e SKAP-it.

Nesër do i japim një përgjigje të plotë këtij organi kriminal, që është shndërruar në një xhelat të së drejtës dhe ligjeve, në një mburojë kriminale të vjedhjeve më të mëdha në kurriz të shqiptarëve. Do i japim përgjigje pikë për pikë”, tha Berisha.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button