Kronika

Grabitje me armë në fshatin Prush të Tiranës

Një tentativë grabitje me armë zjarri është regjistruar pasditen e sotme në një banesë në fshatin Prush të Tiranës.

Gazetaret ne vendngjarje thonë se familjarët kanë njoftuar policinë në kohë dhe forcat e rendit kanë shkuar drejt vendit të ngjarjes, por autorët e grabitjes kanë qëlluar edhe drejt forcave të rendit duke rrezikuar jetën e tyre.

Ndërkaq, policia është kundërpërgjigjur po me armë zjarrit. Fatmirësisht nuk ka asnjë person të lënduar.

Policia është vënë në ndjekje të autorëve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button