Kronika e zeze

Tiranë, dy persona të armatosur rrëmbenjë një person tek Zogu i Zi

policiaDy persona të armatosur kanë rrëmbyer mbrëmjen e sotme një tjetër person, në zonën pranë Zogut të Zi në Tiranë. 

Ende nuk dihet identiteti i rrëmbyesve apo i personit të rrëmbyer, ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë Pallatit të Sportit “Asllan Rusi”.
 
Policia e mbërritur në vendngjarje, pasi ka bërë verifikimet paraprake të informacioneve ka shpallur në kërkim një automjet tip “Ford” me ngjyrë të zezë.
 
Ndërkaq po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe identifikimin e kapjen e autorëve.

Related Articles

Back to top button