roze

roze

Revolta e Mevlan Shanajt: Po bëhet gjenocid kulturor, na zëvendësuan ne me Big Brother e telenovela turke

Mevlan Shanaj shprehet se njerëzit janë të fokusuar te Big Brother, sepse nuk kanë alternativë tjetër. I ftuar në Shqip…

Read More »

Madonna zbulon datat e turneut në Amerikë dhe Europë

Ylli i muzikës pop Madonna do të festojë 40-vjetorin e këngës së saj të famshme, “Holiday”, duke nisur turneun e…

Read More »

Robert Aliaj “nxjerr zbuluar” emisionin “Love Story”: Kristin e paguan dhe shkoi për gallatë

Robert Aliaj Dragot i ka surprizuar të gjithë me deklaratat që ka bërë këtë të martë në “ABC e Mëngjesit”.…

Read More »

Dua Lipa-n mund ta shohim më shpesh, ka vendosur të ketë një rezidencë personale në Sarandë!

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa është shumë krenare për origjinën e saj dhe këtë e vërteton sa…

Read More »

Spielberg: Nuk kam pasur kurrë kurajën të tregoj historinë time

Regjisori, shkrimtari dhe producenti amerikan, Steven Spielberg tha se ai nuk ka pasur kurrë guximin për të treguar historinë e…

Read More »

Këto tre emra janë gratë më të fuqishme të industrisë së këtij viti!

Përmbledhja përfundimtare vjetore e grave më të fuqishme të industrisë së argëtimit u bë dhe kjo listë ka disa emra…

Read More »

Kush është shqiptari që surprizoi jurinë e “The Voice” në Greqi, të katërt kthyen karriget

Sukseset e shqiptarëve nëpër botë shtohen dita-ditës. Më i fundit, bëhet fjalë për Julio Imerin, i cili është ka mahnitur…

Read More »

Kjo është aktorja që ndryshoi skenarin e filmit vetëm që të puthte Brad Pitt

Margot Robbie dhe Brad Pitt luajnë në filmin e ri ‘Babylon’, i cili do të shfaqet në kinema më 25…

Read More »

Në forma perfekte edhepse i ka 45 vjet, zbulohet “sekreti” i Shakirës

Anna Kaiser, trajnerja personale e Shakirës, ka pasur një karrierë të suksesshme që e ka bërë atë një nga të…

Read More »

Elton John përfshin Dua Lipan në koncertin e lamtumirës

Shfaqja në stadiumin ”Dodger” përfundoi pjesën e fundit të turneut të madh të Elton John me titullin “Farewell Yellow Brick…

Read More »
Back to top button