roze

roze

Modelja e njohur shqiptare në lidhje me një miliarder turk?

Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare. Për disa muajsh, ajo ishte e lidhur me futbollistin r…

Read More »

Redon Makashi përgënjeshtron lajmin e fejesës: Nuk kam asnjë lidhje me personin në foto

“Redon Makashi është fejuar”, është ky lajmi që qarkulloi ditën e djeshme. Shkak u bë një foto e vetme që…

Read More »

Femrat gjithmonë kanë partnerë “rezervë”

Shumica është përgjigjur që ai është miku i vjetër, ish i dashuri apo kolegu Çdo e pesta e intervistuar ka…

Read More »

Dojna Mema na tregon momentin më çlodhës të ditës së saj

Moderatorja e njohur Dojna Mema dhe partneti i saj, këngëtari Vlashent Sata janë bënë prindër të një djali. Nolan Sol…

Read More »

Chris Evans, burri më seksi në botë për vitin 2022

Chris Evans është mashkulli më seksi në botë për vitin 2022. Ylli i “The Grey Man” dhe “Captain America” i…

Read More »

Julia Fox pranon se lidhja e saj e shkurtër me Kanye West pati pasoja në karrierën e saj si aktore

Julia Fox thotë se romanca e saj e shkurtër me Kanye West ndikoi për keq në karrierën e saj të aktrimit.…

Read More »

Shuhet Irene Pappas! Aktorja e përmasave botërore me origjinë shqiptare! Kur xhiroi ‘Odisenë’ tha: Flas gjuhën e nënës!

Ka mbyllur sytë përgjithmonë, Irene Pappas, aktorja me origjinë shqiptare që lulëzoi në Greqi por u njoh në mbarë botën.…

Read More »

Era Istrefi zbulon prapaskenat si u bë pjesë e Fifa World Cup dhe si ishte bashkëpunimi me Will Smith

Në një ndër intervista e pakta dhe të rralla, Era Istrefi foli mbreme për jetën dhe karrierën në “Më lër…

Read More »

“Ditë e zezë për Amerikën”/ Taylor Swift, Bebe Rexha dhe të tjerë kundërshtojnë vendimin e SHBA për abortin

Vendimi i Gjykatës së Lartë të SHBA-së për ta bërë të paligjshëm abortin në shumë shtete të saj, ngjalli frikë…

Read More »

Mediat italiane dhe BBC e masakrojnë, Ronela Hajati: Unë e fitova “Eurovision”-in

Ronela Hajati nuk arriti dot të kualifikohet në finalen e madhe të Eurovisionit që mbahet në Torino të Italisë. Pas…

Read More »
Back to top button