Sporti

Më 14 nëntor, ndeshje miqësore Francë – Shqipëri

Me 14 nentor, ora 20.45, do te luhet ndeshja miqesore France – Shqiperi ne pergatitje per Euro 2016 qe zhvillohet ne France.
Federata Shqiptare e Futbollit ka bere te ditur nepermjet nje njoftimi zyrtar se duke filluar nga data  29 tetor do te jene te disponueshme prane FSHF-se biletat per kete event.

kombetarja
Biletat per tifozerine shqiptare do te jene te dy kategorive te ndryshme me çmimet respektive 15 euro dhe 65 euro. Keto jane çmimet e vendosura nga Federata Franceze dhe FSHF nuk do te shtoje asnje kosto tjeter per tifozet shqiptare qe do te duan te marrin pjese ne kete event.
“Gjithe te interesuarit duhet te blejne biletat vetem prane FSHF-se dhe ne asnje rast te mos paguajne asnje kosto ekstra per keto bileta, pasi çdo cmim tjeter do te ishte nje abuzim dhe shkelje ligjore per te cilin FSHF nuk mban asnje pergjegjesi”, theksohet ne njoftimin zyrtar te FSHF-se.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button