Politika

“Rama mos të bëjë gjykatësin”/ Kryeministri i përgjigjet për herë të parë Arben Ahmetajt: Gjërat do ishin shumë më keq

 Kryeministri dhe kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama  i është përgjigjur sot në një prononcim për mediet pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë Socialiste,  për herë të parë deklaratës së ish-zv.kryeministrit Arben Ahmetaj që “kryeministri të mos bëjë gjykatësin”.
Nëse do kisha bërë rolin e gjykatësit, gjërat do kishin qenë shumë më keq për ata që duan që un të bëj gjykatësin”-tha Rama pak më parë pas mbledhjes së Kryesisë.

Çfarë ka deklaruar Ahmetaj?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button