Arte

Dua Lipa vetëm 1 muaj nga lançimi i këngës ‘New Rules’, 100 milionë klikime në You Tube

Dua Lipa dhe sukseset e saj në veçanti më këngën ‘New Rules’, nuk kanë të ndalur.

Me këtë këngë Dua sapo ka prekur shifrën 100 milionë klikime në YouTube dhe kjo vetëm për 1 muaj që nga
koha e lançimit të këngës.

Dua është shprehur shumë falënderuese për këtë gjë.

“New Rules ka arritur 100 milionë shikime brenda një muaji. Faleminderit, ju dua. Kjo do të thotë shumë për mua”, ka shkruar Dua Lipa në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Artikuj te ngjashem

Back to top button