Muzike

“Mos meno” thotë Bafte në këngën e re

Këngëtarja Bafte Shala ka ardhur me projektin e ri muzikor.

Në kanalin Youtube ajo ka hedhur këngën të cilës ia la titullin ‘Mos meno’, shkruan Syri Kosova.

Kënga u shkrua nga Buk1 dhe Ero, madje, ky i fundit është marrë edhe me pjesën e muzikës.

‘Mos meno’ u finalizua edhe me klip nga Ardit Berisha.

Kur jemi te klipi, këngëtarja edhe njëherë ka mahnitur me pamjen e saj, sa elegante, aq edhe seksi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button