S’ka fund “estrada”, demokratët vendosin syze si Berisha në 32 vjetorin e krijimit të PD

Demokratët solidarizohen me Berishën. Ata janë shfaqur të gjithë me syze të errëta këtë mbrëmje, 5 ditë pas sulmit që iu bë kryedemokratit Sali Berisha në protestën e 6-dhjetorit.
Të rreshtuar dhe me dy gishtat ngritur, demokratët e pritën Berishën në këtë formë, për tu solidarizuar me të, pasi kreu i PD-së është shfaqur vetëm me syze të zeza këto ditë, në mënyrë që të mbulonte shenjën që i la grushti i 31-vjeçarit Gerti Shehu.
Demokratët janë grumbulluar në ceremoninë e 32-vjetorit të Partisë Demokratike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *