Politika

Ekonomia

Kronika

Sporti

Kosova

fillon-takimi-mustafa-merkel_hd

Përfundon takimi në Berlin: Dy mesazhet e kancelares Merkel për Kosovën!

E plotësuar: Ka përfunduar takimi mes kancelares Angela Merkel dhe kryeministrit Isa ...

Lexo më shumë »
vv-ferizaj-udh-euml-hiqet-p-euml-rmes-shkeljeve-ligjore_hd

VV: Ferizaj udhëhiqet përmes shkeljeve ligjore

Vetëvendosje në Ferizaj vlerëson se shkelja e ligjit, injorimi dhe shantazhi i ...

Lexo më shumë »
kosova-dhe-gjermania-arrijn-euml-marr-euml-veshje-p-euml-r-ccedil-euml-shtje-penale_hd

Kosova dhe Gjermania arrijnë marrëveshje për çështje penale

Ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi, gjatë vizitës zyrtare në Berlin, ka takuar ...

Lexo më shumë »
majko-votimi-i-gjykat-euml-s-speciale-i-detyruesh-euml-m_hd

Majko: Votimi i Gjykatës Speciale, i detyrueshëm

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko thekson se diskutimi për Gjykatën Speciale në ...

Lexo më shumë »

Maqedonia

gruevski-gjith-ccedil-ka-pranoj-por-jo-edhe-t-euml-mos-jam-kryeminist-euml-r_hd

Gruevski: Gjithçka pranoj, por jo edhe të mos jam kryeministër

Kryeministri maqedonas, Nikolla Gruevski në një intervistë për Financial Times theksoi se ...

Lexo më shumë »
han-nuk-do-t-euml-marr-pjes-euml-n-euml-takimin-e-lider-euml-ve-t-euml-h-euml-n-euml-n_hd

Han nuk do të marr pjesë në takimin e liderëve të hënën

Euro komisari për zgjerim, Johanes Han, nuk do të marr pjesë në ...

Lexo më shumë »
shkupmaqedoni

Maqedonia e pengon hyrjen e emigrantëve

Pas paralajmërimit të Hungarisë se nuk do të pranojë më emigrant dhe ...

Lexo më shumë »
memeti-situata-n-euml-burgje-m-euml-keq-se-nj-euml-vit-m-euml-par-euml_hd

Memeti: Situata në burgje, më keq se një vit më parë

Kushtet në burgjet e vendit janë përkeqësuar në krahasim me vitin e ...

Lexo më shumë »

Arte

Bota

Rajoni

Moda

shoq-euml-ruesja-e-nuses-kur-fustanin-e-veshin-femrat-e-njohura_hd

Shoqëruesja e nuses – kur fustanin e veshin femrat e njohura

Largojini shqetësimet dhe emocionet duke parë këtë paradë shoqërueses të njohura nusesh. ...

Lexo më shumë »
k-euml-ng-euml-taret-tona-rikthejn-euml-n-euml-mod-euml-unazat-e-hund-euml-s_2_hd

Këngëtaret tona rikthejnë në modë, unazat e hundës

Ato ikin e vijnë shpesh nga moda dhe pas një boom-i që ...

Lexo më shumë »
tri-m-euml-nyra-p-euml-r-t-u-dukur-m-euml-t-euml-dob-euml-ta-k-euml-t-euml-ver-euml_hd

Tri mënyra për t’u dukur më të dobëta këtë verë

Këto truqe të thjeshta mund t’u ndihmojnë që trupi juaj të duket ...

Lexo më shumë »
tet-euml-stilet-e-pamjes-perfekte-verore_hd

Tetë stilet e pamjes perfekte verore

Muajt e verës duhet të mbizotërojnë pëlhurat e lehta, të cilat të ...

Lexo më shumë »

roze

brooke-lajmi

Brooke Vincent, në formë të shkëlqyer

Brooke Vincent ka treguar edhe njëherë format e saj, gjatë një feste ...

Lexo më shumë »
nicole-roze

Nicole Scherzinger tregon të brendshmet rozë

Nicole Scherzinger sapo është njohur me futbollistin me origjinë shqiptare, Pajtim Kasami, ...

Lexo më shumë »
1435658467Selena-Gomez

Selena Gomez tregon përditshmërinë e saj (normale)

Ajo ka qenë në qendër të kritikave, pasi fotot e publikuara ku ...

Lexo më shumë »
1435595037gaga-gay

Lady Gaga, në mbështetje të martesave “gay”

Ditën e premte ajo ka qenë në Nju Jork për të festuar ...

Lexo më shumë »