Politika

Ekonomia

Kronika

Sporti

Kosova

tahiri-sot-udh-euml-ton-p-euml-r-bruksel_hd

Arrihet marrëveshja për dy pikëkalime të reja kufitare me Serbinë

Me kryesimin e ministres për Dialogun, Edita Tahiri, delegacioni i Republikës së ...

Lexo më shumë »
haradinaj-takoi-kryeparlamentarin-e-irland-euml-s-sean-barrett_hd

Haradinaj takoi kryeparlamentarin e Irlandës, Sean Barrett

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë vizitës në ...

Lexo më shumë »
kadri-veseli-sot-n-euml-shqip-euml-ri_hd

Seanca për Gjykatën Speciale më 29 maj

Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka vendosur që në seancën e ardhshme ...

Lexo më shumë »
mustafa-uron-besimtar-euml-t-krishter-euml-p-euml-r-pashk-euml-t_hd

Angela Merkel e pret Isa Mustafën më 30 qershor në Berlin

Kryeministri i Qeverisë së Kosovës, Isa Mustafa do të udhëtojë për Gjermani ...

Lexo më shumë »

Maqedonia

milloshoski-ram-euml-s-jeni-nj-euml-politikan-i-mes-euml-m-q-euml-shet-patriotiz-euml-m-tek-shqiptar-euml-t-e-maqedonis-euml_hd

Milloshoski, Ramës: Jeni një politikan i mesëm që shet patriotizëm tek shqiptarët e Maqedonisë

Ish-shefi i diplomacisë maqedonase dhe nënkryetari i Parlamentit të Maqedonisë nga radhët ...

Lexo më shumë »
Zoran Zaev

Zoran Zaev hodhi poshtë pohimet e Lavrovit për ndarjen e Maqedonisë

Në lidhje me pohimet e Ministrit të Jashtëm të Rusisë Sergej Lavrov, ...

Lexo më shumë »
shkup

Kriza politike paralizon ekonominë e Maqedonisë

Ekspertët e ekonomisë të shqetësuar nga pasojat e krizës në Maqedoni. Gjendja ...

Lexo më shumë »
lunacek-t-euml-hetohet-n-euml-se-gruevski-me-mosk-euml-n-kan-euml-inskenuar-ngjarjen-n-euml-kumanov-euml_hd

Lunacek: Të hetohet nëse Gruevski me Moskën kanë inskenuar ngjarjen në Kumanovë

Deputetët e Parlamentit Evropian kanë kërkuar hetim ndërkombëtar për ngjarjet në Kumanovë, ...

Lexo më shumë »

Arte

Bota

Rajoni

Moda

k-euml-t-euml-buz-euml-kuq-do-ta-d-euml-shironin-t-euml-gjitha-femrat_2_hd

Këtë buzëkuq do ta dëshironin të gjitha femrat

Buzëkuqi kameleon me siguri është buzëkuqi më i mençuri i prodhuar ndonjëherë! ...

Lexo më shumë »
ccedil-antat-ja-ccedil-far-euml-duhet-t-euml-keni-p-euml-r-k-euml-t-euml-ver-euml_hd

Çantat, ja çfarë duhet të keni për këtë verë

Çantat që ju duhet të keni për sezonin veror 2015 janë ato ...

Lexo më shumë »
angela-martini-bikini-me-motive-shqiptare_hd

Angela Martini, bikini me motive shqiptare

Në koleksionin e prezantuar vetëm disa ditë më parë, vihen re motivet ...

Lexo më shumë »
a-ju-shkojn-euml-flok-euml-t-e-shkurtra_hd

A ju shkojnë flokët e shkurtra?

Ju duhet vetëm një vizore dhe një laps për ta matur. Gjithçka ...

Lexo më shumë »

roze

Elhaida Dani - I'm Alive (Albania) - LIVE at Eurovision 2015: Semi-Final 1

Elhaida Dani do të mbajë numrin 26 në finalen e Eurovisionit

Të shtunën, 23 maj, Elhaida Dani dhe kënga e kënduar prej saj ...

Lexo më shumë »
1432288106madonna-koncert

Madonna nuk është gati për turin e koncerteve

Madonna është shprehur se nuk është gati për turin “Rebel Heart”, pasi ...

Lexo më shumë »
Vin Diesel Sing ‘Habits’ in Honor of Paul Walker

Vin Diesel këndon live për mikun e tij… Paul Walker

Vin Diesel e vuan ende humbjen e mikut të tij të ngushtë, ...

Lexo më shumë »
84317182

Kylie Jenner është shtatzënë…?!

Kylie Jenner raportohet të jetë shtatzënë me të dashurin e saj Tyga ...

Lexo më shumë »