roze

Tendencat që sollën të famshmet kur u shfaqën shtatzënë në tapetin e kuq

Viti që po lëmë pas solli një mori tendecash virale të modës: nga roza e Barbiecore deri te trendet absolute që u prezantuan në momentin që të famshmet shkelën tapetin e kuq si shtatzëna

E zeza e Rihannës me prerjen e tejdukshme në pjesën e barkut të rrumbullakosur apo protagonizmi absolut i Ciara-s me barkun e zbuluar me petëza floriri në premierën e filmit “The Color Purple” mbetet i paharrueshëm.

Këto, por edhe disa vajza të tjera të famshme zbuluan krahas barkut të rrumbullakosur edhe plot tendenca veshjesh si gra në pritjen e ëmbël.

Rihanna u shfaq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar në mars në Los Angeles dhe zgjodhi një fustan të zi, me pëlhurën e tejdukshme te pjesa e barkut.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button