roze

Chris Evans, burri më seksi në botë për vitin 2022

Chris Evans është mashkulli më seksi në botë për vitin 2022.

Ylli i “The Grey Man” dhe “Captain America” i Marvel u zbulua si i nderuari i këtij viti gjatë transmetimit të së hënës në mbrëmje të “The Late Show With Stephen Colbert”. Moderatori u shpreh:

Me përulësi dhe mirënjohje jam i emocionuar të njoftoj se revista People ka vendosur të më japë nderin e jashtëzakonshëm… Për të shpallur mashkullin më seksi nëbotë për të dytin vit radhazi!

Edhe pse Evans nuk u shfaq në studio gjatë shfaqjes, produksioni transmetoi një segment të regjistruar paraprakisht me aktorin dhe fituesin e titullit të mashkullit më seksi të vitit 2016, Dwayne Johnson. Chris dukej i emocinuar për një fakt në veçanti:

Mamaja ime do të jetë shumë e lumtur. Ajo është krenare për gjithçka që bëj, por kjo është diçka për të cilën ajo mund të mburret me të vërtetë.

Titulli i mashkullit më seksi në botë ka qenë një ngjarje vjetore për revistën People që nga fillimi i çmimit në 1985 me fituesin inaugurues Mel Gibson. I nderuari i vitit të kaluar ishte Paul Rudd, ndërsa fituesit e tjerë të fundit përfshijnë Michael B. Jordan, John Legend, Idris Elba dhe Blake Shelton. Episodi i së hënës i “The Late Show” përfshinte një performancë muzikore nga “The Lion King” të Broadway-t dhe një intervistë me prezantuesin e “Last Week Tonight”, John Oliver, për të cilin Colbert bëri shaka se ishte nënkampioni për mashkullin më seksi në botë.

Nëse ka një gjë që kemi mësuar për Chris Evans, është se ai do të aktrojë në një super mënyrë pavarësisht se çfarë ka veshur. Pavarësisht nëse personazhi i tij ka mjekër ose shkon në punë me një kostum blu material elastik, ka të ngjarë të duket mirë sepse, le ta pranojmë Chris Evans është vetë tipi i përshtatshëm dhe i duhuri.

Megjithatë, në mënyrë ironike, aktori ka mendime mjaft të forta për një nga pamjet më ikonike – dhe më lajkatare – të karrierës së tij: atë të Captain America, të cilin Evans e portretizoi për gati 10 vjet në një numër identik filmash. Kostumi i Captain America evoluoi mjaft gjatë qëndrimit të Evans si personazh, dhe është një i preferuar i fansave për shumë në krahasim me kostumet e tjera të Avengers. Por për vetë Evans, kjo nuk mund të ishte më larg nga e vërteta.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button