Julia Fox pranon se lidhja e saj e shkurtër me Kanye West pati pasoja në karrierën e saj si aktore

Julia Fox thotë se romanca e saj e shkurtër me Kanye West ndikoi për keq në karrierën e saj të aktrimit.

Aktorja 32-vjeçare, duke folur në “High Low” me Emily Ratajkowski të hënën, tha se ajo e kuptoi se gjërat kishin ndryshuar në vazhdën e romancës me West, 45, në fillim të këtij viti.

“Pas marrëdhënies, padyshim që vura re një ndryshim në mënyrën e aktrimit, jo në një mënyrë të mirë”, tha Fox, e cila mori pjesë në CFDA Fashion Awards të hënën.

“Nuk po marr aq shumë oferta sa më parë, çuditërisht. Ka pasur shumë të meta të çuditshme me arritjen e atij niveli famëkeq”.

Fox, e cila u shfaq me Adam Sandler në Uncut Gems të vitit 2019, tha se ajo nuk ishte e penguar nga pengesat e përkohshme dhe thjesht duhej t’i besonte procesit. Fox, e cila u shfaq në dramën e vitit të kaluar të Steven Soderbergh, No Sudden Move, shtoi:

“Është mirë, jam shumë e zënë. Mendoj se gjërat vijnë tek ty në kohën e duhur, prandaj nuk jam me të vërtetë e stresuar. Nuk më intereson vërtet”.

Fox dhe West ishin të lidhur në fillim të këtij viti, pasi fillimisht u panë me njëri-tjetrin në një dalje të Vitit të Ri në Miami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *