roze

Redon Makashi përgënjeshtron lajmin e fejesës: Nuk kam asnjë lidhje me personin në foto

“Redon Makashi është fejuar”, është ky lajmi që qarkulloi ditën e djeshme.
Shkak u bë një foto e vetme që kantautori publikoi në shoqërinë e balerinës, Rexhina Çuko. Madje mediat publikuan edhe detaje nga ‘historia e tyre e dashurisë’. Por për të përgënjeshtruar këtë lajm është dashur pikërisht reagimi i vetë artistit.
Në rrjetet sociale Redoni u shpreh se nuk është i vërtetë lajmi i fejesës. “Përgënjeshtrim! Lajmi qe po qarkullon ne disa  portale ne lidhje me jeten time private nuk eshte i vertete. Deshiroj te sqaroj publikun tim se une nuk kam asnje lloj lidhje me personin qe shfaqet ne foto krah meje!”, ka shkruar ai në rrjetet sociale duke i dhënë fund një historie të trilluar nga mediat.
Kujtojmë se ditën e djeshme fotot e tij me balerinën u shndërruan në kryefjalën e mediave. Duke cituar burime, shkruhej se Redoni dhe Rexhina kishin një histori të gjatë që më në fund po e celebronin. Por në fakt nuk paska qenë kështu.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button