Kronika

Termet me magnitude 5.1 te shkalles Rihter trondit Durresin dhe Tiranen

Një tërmet i fuqishëm sapo ka rënë në Durrës dhe është ndjerë shumë i fortë edhe në Tiranë.

Epiqendra ka qenë në Hamalle të Durrësit. Magnituda 5.1.

Termeti eshte ndjere  i lehte pothuajse ne te gjithe rajonin duke perfshire nga Sarajevo, Podgorica, Shkupi dhe Prishtina

Në Durrës njerëzit kanë filluar që të dalin nga shtëpitë edhe pse është shi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button