roze

“Ti je zemra ime“/ Kim Kardashian uron publikisht grimierin shqiptar për ditëlindje

Dje ka festuar ditëlindjen grimieri shqiptar, Mario Dedivanovic, i cili më së miri njihet edhe si grimieri i yllit Kim Kardashian.
Dhe në ditën e veçantë për grimierin , nuk mungoi as urimi i Kim Kardashian, e cila publikoj disa fotografi të realizuara ndër vite ku shihet përkrah tij.
“Urime ditëlindjen për një dhe të vetmin Mario. Ti je zemra ime gjithë jetën. Të njoh prej një dekadë dhe je personi më besnik. Shumë i rrallë. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar Kim në urimin për Marion.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button