roze

Vajza e ish-deputetes së PD-së feston ditëlindjen në jahtin luksoz

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda, ka festuar ditëlindjen. Ada Deda, tashmë një influencer me më shumë se 200 mijë ndjekës, ka postuar në profilin e saj në “Instagram” një foto mjaft provokuese. Ajo ka zgjedhur ta festojë 24-vjetorin në një ishull ekzoktik ku ka pozuar mbi jaht.

“Duke u rritur dhe duke shkëlqyer”, shkruan vajza e ish-deputetes krah fotove të saj.

Ada Deda është prej viteh pjesë e mediave rozë. Foto provokuese janë pjesë e pandarë e profilit të saj në Instagram dhe kthehen shpesh herë në objekt bisede. Ajo ka ka rrëfyer pa komplekse edhe ngacmimet që i vijn në rrjete sociale nga djemtë socialist.

Ada shprehet se ngacmime ka shumë duke preferuar mos të thotë emra pasi pjesa më e madhe e tyre kanë krijuar familje.

Ndër të tjera modelja veçon një rast kur një djal e kishte ngacmuar në Instagram por më pas i kishte bërë bllok pasi e dashura e tij ishte xheloze dhe ishte kthyer ti shkruante kur i kishte dhënë fund lidhjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button