roze

Për dy ditë Dua arrin rekord klikimesh me këngën e re

Dua Lipa po vazhdon me suksese në karrierën muzikore.

Vetëm 48 orë i kanë mjaftuar që kënga e re e këngëtares shqiptare që të arrin edhe një sukses.

“IDGAF” po pëlqehet shumë nga adhuruesit e muzikës, duke e mbajtur në top këngët më të kërkuar në YouTube.
Në fakt, në këtë ueb-faqe videoja e këngës së Duas është shikuar mbi dhjetë milionë herë.

Gjithashtu kënga ka marrë mbi 760 pëlqime dhe 38 mijë komente, ku shumica prej tyre janë pozitive.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button